• Rekuperator Vasco DX6 E

Rekuperator Vasco DX6 E

Rodzaj wymiennika
Krzyżowo - Przeciwprądowy
11499.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 30 dni
Cena przesyłki 0
Kurier przesyłka gabarytowa 0
Masz pytania?

Vasco

 

Rekuperator Vasco DX 6 E


Centrala wentylacyjna Vasco DX6 E - wysoka wydajność oraz efektywność w połączeniu z bardzo cichą pracą. Dzięki innowacyjnej budowie - można ją umieścić poziomo lub pionowo, przez co pasuje do każdego domu.

Wydajność jednostki to 570 m3/h.

Wentylacja mechaniczna Vasco serii DX zapewnia idealną równowagę, świeże, czyste i zdrowe powietrze w ciszy i spokoju. 

 

 

PLANUJESZ SAMODZIELNIE STWORZYĆ INSTALACJĘ WENTYLACYJNĄ? ZADZWOŃ-WYCENIMY JĄ DLA CIEBIE! tel:785 843 011

 


Rekuperator Vasco DX6

Rekuperator Vasco DX6 posiada całkowicie nowy wymiennik ciepła- Octogon.Zapewnia on najlepsze rezultaty- współczynnik odzysku ciepła należy do najwyższych na rynku.

Wysoka wydajność przy niskim oporze to cicha praca i mnimalny poziom zużycia energii - co znajduje odzwierciedlenie w rachunkach za prąd.

Obudowa rekuperatora Vasco DX6 wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo. Solidna konstrukcja pozwala na montaż w 4 położeniach (pion, poziom, przód, tył). 

Wewnętrzna konstrukcja rekuperatora wykonana jest ze spienionego polipropylenu - materiału o znakomitych właściwościach dla wytłumiana wibracji silników, cichego przesyłu powietrza i o bardzo wysokiej trwałości. 

Jednostka Vasco DX6 posiada wymiennik krzyżowo-przeciwprądowy

 

 

 

 

Wraz z rekuperatorem Vasco DX6 otrzymujecie Państwo 3 biegowy sterownik Vasco. Prócz przełączania prędkości wentylacji mechanicznej informuje on o prawidłowym działaniu, awarii lub konieczności wymiany filtrów.

 

Vasco wyposaża także swoje rekuperatory w bramkę internetową, dzięki której można sterować urządzeniem za pomocą smartfona (aplikacja Vasco Climate Control)

imageVasco DX6


Rekuperatory Vasco DX6 wyposażone są fabrycznie w system CF - dbający o zbilansowanie ilości powietrza nawiewanego i wywiewanego z pomieszczeń. Dzięki temu utrzymywana jest wysoka wydajność odzysku ciepła, komfort oraz zmniejszone zostają opory powietrza w instalacji.

Do rekuperatora Vasco można dodatkowo dołączyć system czujników dwutlenku węgla oraz wilgotności. Urządzenia komunikują się z centralą droga radiową.

 

Instrukcja montażu rekuperatora VASCO DX

 

 

 

WYMIARY REKUPERATORÓW VASCO SERII DX 

image
 

image

 

Strony producenta: www.vasco.eu

 

Instrukcja obsługi i montażu

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
Zapraszamy na naszego bloga. Tam przeczytasz więcej m.in o klasach filtrów.