• Filtry Pro-Vent Mistral Slim 400 komplet G4/F7

Oryginalne Fitry Pro-Vent do rekuperatora Mistral Slim 400 - klasa G4/F7

189.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 13.99
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier InPost 19.99
Kurier DPD 19.99
Masz pytania?

 

provent filtry

Komplet oryginalnych filtrów do rekuperatora Mistral Slim 400.

 

Wyjątkowe filtry do rekuperatora Pro-Vent Mistral Slim 400

Filtry Pro-Vent Mistral Slim 400 to wysokiej jakości komplet filtrów dedykowany do rekuperatora o tej samej nazwie. Filtracja powietrza odgrywa kluczową rolę w procesie wentylacji mechanicznej, a te filtry zapewniają skuteczną i niezawodną ochronę przed zanieczyszczeniami.

Niezawodna filtracja powietrza

Dzięki swojej konstrukcji i wykorzystaniu nowoczesnych materiałów, filtry G4/F7 doskonale usuwają pyły, kurz, alergeny oraz inne drobne cząstki z powietrza. Filtr G4 jest odpowiedzialny za pierwszą linię obrony przed większymi cząstkami takimi jak kurz czy włosy zwierząt, natomiast filtr F7 skutecznie eliminuje mniejsze cząstki takie jak pyłki roślinne czy bakterie.

Pozbądź się szkodliwych substancji

Filtry Pro-Vent Mistral Slim 400 są również efektywne w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych substancji chemicznych zawartych w powietrzu. Dzięki temu możesz cieszyć się świeżym i zdrowym otoczeniem we własnym domu lub biurze.

Łatwa wymiana i konserwacja

Wymiana filtrów jest prosta i szybka, dzięki czemu możesz regularnie utrzymywać wysoką jakość powietrza w swoim pomieszczeniu. Filtry Pro-Vent Mistral Slim 400 należy wymieniać zgodnie z zaleceniami producenta.

Zaopatrz się w filtry Pro-Vent Mistral Slim 400 i ciesz się czystym, świeżym powietrzem bez względu na warunki atmosferyczne zewnętrzne. Dzięki nim zapewnisz sobie zdrowe i komfortowe otoczenie, które wpływa pozytywnie na Twoje samopoczucie oraz efektywność pracy.

 

pro-vent Mistral Slim 400

 

W zestawie 2 filtry:

nawiew klasy F7

wywiew klasy G4

Klasa filtracji wg ISO 16890: ISO Coarse 90%, ePM1 65%

Wymiary filtrów: 235 x 335 x 19 mm.

Filtry plisowane o zwiększonej powierzchni wymiany.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
Zapraszamy na naszego bloga. Tam przeczytasz więcej m.in o klasach filtrów.