• Klimatyzator ANDE JUPITER+ UV AND-18/JA+

Symbol: JUPITER+ UV AND-18/JA+

Klimatyzator ANDE JUPITER+ UV AND-18/JA+

Moc chłodzenia (kW)
Moc grzania (kW)
Rodzaj Split
4999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier przesyłka gabarytowa 0
Masz pytania?

ande
 

 


Klimatyzator Ande JUPITER+ UV AND-18/JA+

o wydajności chłodzenia 5,3 kW ; ogrzewania 5,6 kW


Najlepiej wyposażony model w wyjątkowej, matowej stylistyce. Sterowanie odbywa się za pomocą nowoczesnego pilota bezprzewodowego i WIFI 2.0. Pobór mocy w trybie czuwania – tylko 0,3W, najniższa głośność – zaledwie 19 dB(A).

Urządzenie wyposażone jest w zaawansowany technologicznie filtr przeciwkurzowy High Density, oczyszczający powietrze filtr PM 2.5.

Zastosowanalampa UV-C, hamuje rozwój bakterii i wirusów, w tym wirusa SARS-CoV-2.

 

Model został również wyposażony w funkcję automatycznego włączaniaurządzenia gdy temperatura spadnie poniżej 8stopni. Klimatyzator doskonale sprawdzi się w ekstremalnych 
warunkach,
nawet przy - 20 stopniach w trybie grzania. Zastosowano podzespoły o ulepszonej konstrukcji, co dodatkowo zapewni nie tylko niezawodną, cichą pracę ale i komfort na lata

ande jupiter_klimatyzator

Wszystkie urządzenia ANDE posiadają klasę energetyczną A++

ande jupiter_klimatyzator


 

Naświetlanie promieniowaniem UV-C charakteryzuje się wysoką skutecznością hamowania rozwoju bakterii, wirusów i grzybów. Model ANDE JUPITER + UV wyposażony został w 2 lampy UV-C zapewniając jeszcze większą skuteczność.
KORZYŚCI: Hamuje rozwój bakterii, wirusów i grzybów m.in – hamuje rozwijanie się wirusa SARS-CoV-2,  pełeczek Escherichia Coli, wirusa grypy H3N2. W sumie usuwa blisko 98,8% różnego rodzaju drobnoustrojów.

ande jupiter_klimatyzator

Klimatyzatory ANDE nawiewają powietrze nawet do 15m. To jeden z lepszych wyników na rynku, który umożliwia szybkie osiągnięcie wymaganej temperatury nie tylko w małych, ale również w większych pomieszczeniach.

 

 

ande jupiter_klimatyzator

 

Klimatyzatory ANDE JUPITER wyposażone są w moduł WIFI 2.0. Łączy się on z inteligentnym terminalem, który umożliwia sterowanie również z sieci zewnętrznej. Pozwala to użytkownikowi na zdalne kontrolowanie parametrów pracy urządzenia przez smartfon lub tablet z dowolnego miejsca, w którym się znajduje.

 

 ande_jupiter_zalety

 

ande specyfikacja

 

 

 

W zestawie:

- jednostka zewnętrzna

- jednostka wewnętrzna

- pilot zdalnego sterowania

 

Zakup zestawu jest możliwy po podpisaniu i odesłaniu oświadczenia dotyczącego montażu urządzeń F-GAZ. Do pobrania tutaj.
Lista certyfikowanych monterów dostępna na stronach UDTPodpis
E-mail
Zadaj pytanie
Zapraszamy na naszego bloga. Tam przeczytasz więcej m.in o klasach filtrów.