• Klimatyzator Midea Breezeless Warmer KFA-W12N8-B1

Symbol: KFA-W12N8-B1

Klimatyzator Midea Breezeless Warmer KFA-W12N8-B1

Moc chłodzenia (kW)
Moc grzania (kW)
Rodzaj Split
5699.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 0
Kurier przesyłka gabarytowa 0
Masz pytania?

midea
 

 


Klimatyzator Midea Breezeless Warmer KFA-W12N8-B1 

o wydajności chłodzenia 3,5 kW ; ogrzewania 3,8 kW


Breezeless Warmer to największa innowacja na rynku urządzeń klimatyzacyjnych, zarówno pod względem technologicznym, jak i estetycznym. Urządzenie dedykowane jest tym wszystkim, którzy cenią sobie najwyższy komfort. Urządzenia pracując jako pompa ciepła, zapewniają ogrzewanie pomieszczeń nawet przy temperaturze powietrza poniżej -30°C. Ciesz się delikatnością równomiernie rozprowadzonego powietrza w promieniu 360°.

Zakres wydajności pracy urządzeń do temperatury zewnętrznej poniżej -30°C to komfort w pomieszczeniu nawet w najzimniejsze dni w roku. Jednostki zewnętrzne wyposażone w grzałkę tacy skroplin, grzałkę karteru sprężarki oraz funkcję inteligentnego defrostu zwiększają sprawność pracy w skrajnie niskich temperaturach powietrza zewnętrznego. Dzięki temu można w łatwy sposób pozbyć się zimna zewnętrznego i przygotować sprężarkę do szybkiego nagrzewania. Zwiększona powierzchnia wymiany ciepła w rurkach poprawia efektywność i umożliwia szybsze nagrzewanie.

breezeless_klimatyzator

Jednostka jest ekstremalnie energooszczędna. Po wybraniu trybu iECO, klimatyzator pobiera minimalną ilość energii elektrycznej, w dalszym ciągu zapewniając komfort cieplny. Przez 8 godzin pracy oszczędzasz nawet do 60% energii elektrycznej.

Klasa efektywności energetycznej :
- chłodzenie  A+++
- grzanie  A++

breezeless_klimatyzator

 

Jednostka wewnętrzna wyróżnia się dwoma żaluzjami Twin Flap posiadającymi 7928 otworów, które przekształcają jednolity strumień powietrza w rozproszone strugi gwarantując przyjemne i komfortowe środowisko. Obudowa S-wing nadaje nowoczesny i dynamiczny charakter jednostce, ale przede wszystkim umożliwia rozprowadzanie powietrza w 3 kierunkach jednocześnie, co daje uczucie nawiewu 3D.

breezeless_klimatyzator

 

A to wszystko z wygodnym sterowaniem za pomocą WiFi. Klimatyzator wyposażony jest w moduł wi-fi pozwalający na zaawansowane sterowanie urządzeniem oraz stałe monitorowanie jego pracy. Ustawienie harmonogramu pracy to duża wygoda, a także oszczędność w rachunkach za prąd. To połączenie nowoczesności, wygody i zarządzania ekonomiczną pracą klimatyzacji.

 

 

 breezeless_zalety

 

 

W zestawie:

- jednostka zewnętrzna

- jednostka wewnętrzna

- pilot zdalnego sterowania

 

Zakup zestawu jest możliwy po podpisaniu i odesłaniu oświadczenia dotyczącego montażu urządzeń F-GAZ. Do pobrania tutaj.
Lista certyfikowanych monterów dostępna na stronach UDT


dane techniczne breezeless
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
Zapraszamy na naszego bloga. Tam przeczytasz więcej m.in o klasach filtrów.