• Klimatyzator Midea XTREME SAVE WARMER KAG-W24NXD0-B1

Symbol: KAG-W24NXD0-B1

Klimatyzator Midea XTREME SAVE WARMER KAG-W24NXD0-B1

Moc chłodzenia (kW)
Moc grzania (kW)
Rodzaj Split
6899.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 0
Kurier przesyłka gabarytowa 0
Masz pytania?

midea
 

 


Klimatyzator - pompa ciepła Midea XTREME SAVE WARMER KAG-W24NXD0-B1 

o wydajności chłodzenia 7,0 kW ; ogrzewania 7,3 kW


Najnowsze rozwiązanie Midea dla ekstremalnych warunków zewnętrznych. Seria Xtreme Save Warmer gwarantuje komfort cieplny przez cały rok. Urządzenia pracując jako pompa ciepła, zapewniają ogrzewanie pomieszczeń nawet przy temperaturze powietrza poniżej -30°C.

Zakres wydajności pracy urządzeń do temperatury zewnętrznej poniżej -30°C to komfort w pomieszczeniu nawet w najzimniejsze dni w roku. Jednostki zewnętrzne wyposażone w grzałkę tacy skroplin, grzałkę karteru sprężarki oraz funkcję inteligentnego defrostu zwiększająsprawność pracy w skrajnie niskich temperaturach powietrza zewnętrznego. Dzięki temu można w łatwy sposób pozbyć się zimna zewnętrznego i przygotować sprężarkę do szybkiego nagrzewania. Zwiększona powierzchnia wymiany ciepła w rurkach poprawia efektywność i umożliwia szybsze nagrzewanie.

Cała seria urządzeń została wpisana na Listę Zielonych Urządzeń i Materiałów (ZUM) potwierdzając możliwość ubiegania się przez użytkowników systemu o dofinansowanie.

Urządzenie zapewnia komfort cieplny przy stałej temperaturze w granicach ±0,5°C, dzięki precyzyjnemu sterowaniu mikroprocesorem falownika. Klimatyzator może z łatwością utrzymywać żądaną temperaturę, zmieniając prędkość sprężarki bez wielokrotnego jej włączania i wyłączania.

 

Jednostka jest ekstremalnie energooszczędna. Po wybraniu trybu iECO, klimatyzator pobiera minimalną ilość energii elektrycznej, w dalszym ciągu zapewniając chłodny komfort przez całą noc. Przez 8 godzin pracy w trybie chłodzenia oszczędzasz nawet do 60% energii elektrycznej..

Klasa efektywności energetycznej :
- chłodzenie  A+++
- grzanie  A++

xtreme save warmer midea klimatyzator

 

Jednostka wewnętrzna wyróżnia się dwoma żaluzjami Twin Flap posiadającymi 7928 otworów, które przekształcają jednolity strumień powietrza w rozproszone strugi gwarantując przyjemne i komfortowe środowisko. Obudowa S-wing nadaje nowoczesny i dynamiczny charakter jednostce, ale przede wszystkim umożliwia rozprowadzanie powietrza w 3 kierunkach jednocześnie, co daje uczucie nawiewu 3D.

xtreme save warmer midea klimatyzator

 

A to wszystko z wygodnym sterowaniem za pomocą WiFi. Klimatyzator wyposażony jest w moduł wi-fi pozwalający na zaawansowane sterowanie urządzeniem oraz stałe monitorowanie jego pracy. Ustawienie harmonogramu pracy to duża wygoda, a także oszczędność w rachunkach za prąd. To połączenie nowoczesności, wygody i zarządzania ekonomiczną pracą klimatyzacji.

 

 

 image

 

 

W zestawie:

- jednostka zewnętrzna

- jednostka wewnętrzna

- pilot zdalnego sterowania

 

Zakup zestawu jest możliwy po podpisaniu i odesłaniu oświadczenia dotyczącego montażu urządzeń F-GAZ. Do pobrania tutaj.
Lista certyfikowanych monterów dostępna na stronach UDT

 

dane techniczne extreme warmer

image
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
Zapraszamy na naszego bloga. Tam przeczytasz więcej m.in o klasach filtrów.